Fujifilm Instax Мини 8 камера Моше случај

Краток опис:


 • Мин.нарачката Кол: 1 Piece/Pieces
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Преглед
  Основни детали
  Место на потекло:
  Гуангдонг, Кина (континентална)
  Бренд име:
  OEM
  Број на модел:
  Фуџи Instax Mini8 Bag, мини 8
  тип:
  други
  материјал:
  СТП
  боја:
  Сина, розова, роза
  Име на производот:
  Мини 8 дело
  стил:
  флорални
  големина:
  14,5 * 13,5 * 7,5 см
  Материја:
  СТП
  функција:
  заштитни ефекти
  Детали за пакување:
  Цртан
  Тежина со кутијата:
  0.17kg
  само случај:
  камера не се вклучени
  Набавка Способност
  Набавка Способност:
  5000 Картон / Картони месечно
  Пакување и испорака
  пакување Детали
  Пакување Детална: 1 компјутер / кутија
  кутија големина: 14 * 14 * 8см
  54 кутии / картон
  картон големина: 53 * 49 * 46cm
  Порт
  Гуангжу
  Водечко време :
  15days
  Опис на производот
  Поврзани производи
  Најчесто поставувани прашања

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !